• Sepetiniz boş!

Hakkımızda

Buradasınız

Hakkımızda

ERICSSON-LG, SAMSUNG, KAREL, MULTİTEK, NEUTRON, CENOVA, ELEKS, CROW, yetkili satıcı ve teknik servisi olan Ayaz İletişim, İŞ ORTAKLARI tarafından geliştirilen ve üretilen PBX Telefon Santralleri, IP Telefon santralleri, Çağrı Merkezleri, Güvenlik Sistemleri ve çözümleri için satış, montaj ve montaj sonrası entegre çözümler sağlayan bir bilişim firmasıdır.

Ayaz İletişim, 2003 yılında telefon santrali satış ve servisi yapmak üzere, bir servis şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan kısa bir süre sonra Güvenlik Sistemleri ve Bilişim Entegre Çözümleri Sunmaya başlayarak ERICSSON-LG, SAMSUNG, KAREL, MULTİTEK, NEUTRON, CENOVA, ELEKS, CROW, firmalarından yetki belgeleri almaya hak kazanmıştır.  2003 yılından beri hizmet verdiğimiz müşterilerimizin gereksinimlerine yönelik çözüm, teknik servis ve bakım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayaz İletişim son teknoloji  ürünleri en kapsamlı şekilde bir köprü vazifesi görerek müşterilerine sunar ve maksimum verim alabilecekleri ürünleri tüm detayları ile problemsiz bir şekilde teslim etmeyi kendisine amaç edinir.

Hedefimiz büyüyen müşterileri portföyümüz ile birlikte büyümek, uzun soluklu bir teknoloji partneri olarak kusursuz memnuniyet yaratmaktır.

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmaktır.

Müşterilerimizden gelen her türlü geribildirimi değerlendirerek ve pozitif algıyı en üst düzeye çıkararak pazarda lider konuma ulaşmayı hedefliyoruz. Amacımız, ERICSSON-LG, SAMSUNG, KAREL, MULTİTEK, NEUTRON, CENOVA, ELEKS, CROW,  ürün ve çözümleriyle değerimize değer katıp teknolojiyle birlikte yolumuza başarıyla devam etmektir

Copyright © 2015 AYAZ İLETİŞİM. Tüm Hakları Saklıdır.